• Bezpieczeństwo Twoich drzwi, część 2
    12.04.2021

    Bezpieczeństwo Twoich drzwi, część 2

Bezpieczeństwo Twoich drzwi, część 1.

Instalacja zabezpieczeń do drzwi

Bary, które są bardziej trwałe są zwykle przykręcone w miejscu. Niektóre zamki instaluje się jak zawiasy na futrynie. Istnieją płyty podłogowe przykręcone do podłogi lub prętów poziomych, które wymagają wsporników po obu stronach drzwi. Listwy zabezpieczające do drzwi przesuwnych wymagają wsporników, które są przykręcone do ściany i drzwi. Instalacje te nie dają się łatwo przesuwać.
Inne urządzenia, takie jak drzwi jammers lub kliny wykorzystują ciśnienie, aby pozostać w miejscu i oprzeć się sile kogoś, kto próbuje włamać się przez wyważenie drzwi. Inne pręty zabezpieczające oparte na ciśnieniu są instalowane pod klamką z podstawą na podłodze wykonaną ze stali i najczęściej pokrytą gumą.
Listwy zabezpieczające do drzwi przesuwnych i okien również mogą wykorzystywać siłę, aby pozostać na swoim miejscu. Najlepiej, aby pod prętem tego typu nie znajdowała się mata podłogowa lub luźny dywan. Jeśli zawór nie tworzy ciśnienia bezpośrednio z podłogą, mata podłogowa lub dywan może pozwolić przenieść zabezpieczenie. Gdy pręt zostanie przesunięty z miejsca, intruz może uzyskać dostęp do domu.

Możliwość regulacji zabezpieczeń do drzwi

Wybór regulowanej listwy zabezpieczającej może być pomocny, ponieważ nie wszystkie drzwi pasują do standardowych wymiarów. Być może gałka drzwiowa jest umieszczona wyżej niż przeciętnie, szczelina drzwiowa znajduje się wyżej od podłogi lub rozmiar drzwi przesuwnych nie jest zgodny z paskiem bezpieczeństwa.
Większość barów może dostosować w dowolnym miejscu między 22,25 cala do 51 cali dla drzwi na zawiasach i 22,25 cala do 47,5 cala dla drzwi przesuwnych. Większość pochodzi z wycięciami otworów do regulacji baru, a regulacja zazwyczaj oznacza naciśnięcie przycisku, przesuwając bar.
Niektóre bary działają zarówno dla drzwi na zawiasach i drzwi przesuwnych i dostosowują się do różnych rozmiarów, w zależności od tego, jak bar jest skonfigurowany. W przypadku korzystania z pręta do drzwi na zawiasach z podstawy i jarzma w miejscu, maksymalna długość będzie dłuższa, niż w przypadku usunięcia podstawy i jarzma do drzwi przesuwnych.
Konkretne szczegóły produktu zazwyczaj wskazują kompatybilność zakresu rozmiaru urządzenia zabezpieczającego, aby zapewnić, że działa z Twoimi drzwiami.

Zabezpieczenia drzwi wejściowych

Poniższe zabezpieczenia zostały wybrane na podstawie cech omówionych powyżej. Lista obejmuje produkty z różnych kategorii, aby zapewnić wybór najlepszych opcji bezpieczeństwa do drzwi wejściowych. Sprawdź różne urządzenia bezpieczeństwa do drzwi, które mogą pomóc zabezpieczyć Twój dom i zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.

 

Drzwi Grudziądz

Bis-91- Karol I Grażyna Bigott
NIP: 8760102472, KRS: 0000084368, REGON: 870501292


Kontakt

Ul. Dębowa 7
86-300 Grudziądz

+48 56 46 49 385
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Copyright © 1991-2021 BIS91 sp. z o.o.

Realizacja: Studio113