Skip to main content
  • Profile okienne Elegant

    Profile okienne Elegant

Design i niezawodność

System eleganckich profili o wyjątkowych właściwościach użytkowych. Doskonała wartość izolacji termicznej Uf 0,93 w / m2k i niska głębokość profilu wynosząca zaledwie 76 mm, gwarantują maksymalny efekt zarówno w nowych budynkach, jak i tych remontowanych. W procesie produkcji profili wykorzystywany jest przyjazny dla środowiska materiał z recyklingu EcoPowerCore. W rezultacie Elegant ustanawia także nowe standardy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.

Profile okienne Elegant
Profile okienne Elegant
Design i niezawodność

System eleganckich profili o wyjątkowych właściwościach użytkowych. Doskonała wartość izolacji termicznej Uf 0,93 w / m2k i niska głębokość profilu wynosząca zaledwie 76 mm gwarantują maksymalny efekt zarówno w nowych budynkach, jak i tych remontowanych. W procesie produkcji profili wykorzystywany jest przyjazny dla środowiska materiał z recyklingu EcoPowerCore. W rezultacie Elegant ustanawia także nowe standardy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.

Profile okienne Elegant

Jakość i bezkompromisowość

Okna Elegante to świetna alternatywa dla okien aluminiowych. Jednym z wielu atutów jakie posiadają, jest wartość izolacji termicznej 0,93 w / m2k. Dzięki temu system jest optymalnym rozwiązaniem, kiedy potrzebujemy solidność i bezkompromisowość.

Bezpieczne dla środowiska

Do produkcji profili Elegante używane jest bezpieczne dla środowiska tworzywo z recyklingu EcoPowerCore. Dzięki temu są funkcjonalną i ekologiczną alternatywą dla okien aluminiowych, dodatkowo ustanawiają nowe standardy dla zróżnicowanego rozwoju, nie naruszając przy tym równowagi ekologicznej.

Profile okienne Elegant
Profile okienne Elegant
Bezpieczne dla środowiska

Do produkcji profili Elegante używany jest bezpieczne dla środowiska tworzywo z recyklingu EcoPowerCore. Dzięki temu są funkcjonalną i ekologiczną alternatywą dla okien aluminiowych, dodatkowo ustanawiają nowe standardy dla zróżnicowanego rozwoju, nie naruszając przy tym równowagi ekologicznej.

Parametry techniczne - profile okienne Elegant

Głębokość zabudowy 76mm

Wysokie parametry izolacji termicznej umożliwiające redukcję kosztów ogrzewania

Technologia 6-komorowa

Doskonała izolacja termiczna / wartość Uf=0,93 W/m²K

Możliwość szklenia do 70mm

Możliwość zastosowania bardzo szerokich pakietów szkleń o doskonałych parametrach izolacji termicznej i akustycznej (szyby dźwiękochłonne)

Jednostopowa listwa przyszybowa

Łatwy montaż i konserwacja

Standard domu pasywnego

Możliwość osiągnięcia przy normlanym potrójnym oszkleniu

Rowek okuciowy 13mm

Możliwość montażu specjalnych okuć antywłamaniowych

Izolacja akustyczna

Wydajna izolacja nawet do klasy akustycznej 5

Warianty kolorystyczne
Profile okienne Elegant