Skip to main content
  • Okna Grudziądz

    Oferta i usługi

okna

Okna

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne i solidne rozwiązania, topowych marek w Polsce. Prezentowane przez nas produkty cieszą się popularnością, dzięki nowatorskim pomysłom, które są rewelacyjne nie tylko pod kątem wizualnym. Swą renomę zdobyły trwałością, funkcjonalnością oraz zróżnicowanym wachlarzem możliwości.

Drzwi

Sprzedajemy również wszelkiego rodzaju drzwi, począwszy od drzwi zewnętrznych, przez drzwi wewnętrzne, na drzwiach przesuwnych kończąc. Współpraca z najlepszymi producentami w Polsce zapewnia nam bogatą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od gustu, możliwości czy preferencji.

drzwi
drzwi
Drzwi

Sprzedajemy również wszelkiego rodzaju drzwi, począwszy od drzwi zewnętrznych, przez drzwi wewnętrzne, na drzwiach przesuwnych kończąc. Współpraca z najlepszymi producentami w Polsce zapewnia nam bogatą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od gustu, możliwości  czy preferencji.

brama wjazdowa

Bramy

Dostarczamy również rozwiązania w zakresie bram wjazdowych i bram garażowych. W naszej ofercie, wśród licznych kombinacji, znajdują się takie pozycje, jak: bramy panelowe, bramy uchylne, bramy przesuwne, bramy segmentowe i wiele innych.

Zasłony

Naszą ofertę wzbogacają wszelkiego rodzaju zasłony okienne. Nie zabrakło u nas zróżnicowanych typów rolet, w tym rolet wolnowiszących, czy rolet "dzień i noc" oraz żaluzji poziomych i pionowych. Dodatkowo posiadamy moskitiery na okna i drzwi balkonowe.

zasłony
zasłony
Zasłony

Naszą ofertę wzbogacają wszelkiego rodzaju zasłony okienne. Nie zabrakło u nas zróżnicowanych typów rolet, w tym rolet wolnowiszących czy rolet dzień i noc oraz żaluzjo poziomych i pionowych. Dodatkowo posiadamy również moskitiery na okna i drzwi balkonowe.

Najlepsi producenci okien oraz drzwi
Deceuninck
Wikęd
Porta drzwi
DRE